Tere kaunis hing, Selles kirjas avaldan ma midagi väga isiklikku, tuues sinu ette minu enda loo.

Lõpetasin märtsis oma 9 aastat kestnud töö psühhiaatrina haiglas. Ja kuigi olin selleks ajaks “küpsenud” juba mõned aastad, ei olnud selle sammu tegemine lihtne. Kolleegid hoidsid mind tagasi, nähes minu sammus vähemaid võimalusi end erialaselt tasemel hoida. Oli mitmeid inimesi, kelle jaoks oma unistuste teostamine seondus pensionieaga – “nii noorelt”. See on see, kui pidevalt oma elu edasi lükkad, tundes et kunagi pole PIISAVALT valmis, PIISAVALT palju oskusi jne. Nägin, kuidas minu otsus ajendas hirmu, ebakindlust – kõik olid mind justkui “kaitsmas” et ma mingil juhul seda mõeldamatut sammu ei teeks. Ma teadsin seejuures, et minu “kaitsjad” pole ise eriti rahul oma töötingimuste, palga ega aina tõusva koormusega – mistõttu ma näen, kuidas hirm võib hoida sind tegemast seda, mida sa tegelikult tunned, et peaksid.

Mulle öeldi, et oma sisemise heaolu ja tugeva vaimse tervise eest ei maksa tänapäeval KEEGI!

Nii et, jah, saate aimu, millise tundega ma oma lepingu lõppemist ootasin. Kahtlevana, “kas ma saan ikka hakkama?”. “Kuidas leian ma omale kliente?” ,”Mida on mul pakkuda tarbimisühiskonnas?” , “Kes on minu klient?” jne.

Kuid minus oli teadmine, et ma olen oma senisest tööst välja kasvanud. Tundsin, et minus on soovi teha midagi suuremat, jõuda rohkemate inimesteni, inspireerida ja olla HÄSTI makstud, tehes seda, mis mind vaimustab. Kas see tundub sulle tuttav? Ja kuidas veel, eks.

Kuid elumuutuse tegemiseks ei piisa, kui sul on senisest lihtsalt KÕRINI. Ka ei piisa ainult sellest et sa TAHAD elada oma unistuste elu. Selleks on vaja, et sa VALID lõpetada satus quo. Minu jaoks oli see aeg täielikult käes – kui SEE aeg on käes, kui oled oma valiku teinud, siis sa tunned selle ilmeksimatult ära.

Oma unikaalset brändi luues valin olla edukas ja samas kontaktis sellega, mis on sügav ja püha minu sees. On aeg, et maskuliinse struktuuri, planeerimise, ajastuse ja strateegia kõrvale liituks ka Shakti, naiselik vägi. On aeg, et vägevad naised õpiksid väljendama ennast oma naiselikkuses ja ka mehed julgeksid rohkem ammutada oma naiselikust allikast – sest naisenergia on sinu intuitsioon, jõud, paindlikkus ja kreatiivsus.

Ma tean, et ka sina oled tundnud seda kutset ja ma tean, et see äratundmine pole mõeldud ainult mulle. Ma olen valmis näitama ennast oma nõrkustes, ilma maskideta ja rääkides oma tõde. Ja me oleme samal teekonnal! Me kehastame kõik nii maskuliinset kui naiselikku vägevust, mis on juba siin olemas meie kaudu, et hoida, väärtustada ja toetada selle maailma ilu, kasvu ning rikkalikkust (ka sinu elu ning äri). Igaüks meist on täiesti unikaalne kombinatsioon oskustest ja annetest, igaühe unistus on eriline, täiendamas ja rikastamas tervikut.

On aeg, see on kutse. Minu jaoks oli aeg. Kui sa oled üks selle kirja saajatest, siis võib see tähendada, on käes ka sinu aeg!

Ma tänan sind ja hoolides sinust, Helena

© 2014 | All rights reserved.